Webbyt
FIRMAST
Webbyt
Webbyt
TOOTED
Webbyt
KUIDAS OSTA?
Webbyt
ERIPAKKUMINE
Webbyt
TEENUSED
Webbyt
ELECTROLUX , BALLU
Webbyt
KONTAKT
 
Webbyt
EST l RUS l FIN

FIRMAST
Webyt

FIRMAST

Webbyt
Print Prindi
Webbyt
 

Firma "POS ELEKROONIKA" loodi 1995.aastal. Sellest ajast peale on ettevõte pideva ja võimsa arengu eesmärgiks olnud luua kõik võimalused oma klientide, äripartnerite ja ka kaastöötajate vajaduste rahuldamiseks. Meie teadmised, kogemused ning oskus hoida ja arendada partnerlussuhteid annab meile õiguse lubada, et meilt saate Te alati parima pakkumise!

Laia kaalude ja kulumaterjalide (tarvikute) sortimendi POS ELEKTROONIKA laos kindlustavad meile usaldusväärsed tarnijad. Suurema osa kaupadest saame otse tootjatelt, mille tulemusena on meie hinnad ka alati soodsamad.

Pakume oma klientidele komplekseid ostulahendusi - meilt saate osta nii vajalikke seadmeid ja nende tarvikuid kui ka sõlmida hoolduslepinguid, kuna pakume Teile ka tehnilise hooldamise teenust.

Meie kaubasortimenti kuuluvad erineva otstarbega kaalumisseadmed sellistelt suurtootjatelt nagu CAS Corporation ja Grupo Epelsa. Lisaks pakume triip-koodide printereid, skännereid, isekleepuvate etikettide rulle, markeerimispüstoleid ning markeerimislinte.

Meie teenuste ja kaubavalikuga tutvumiseks vaadake vastavaid rubriike meie leheküljel.

 

 
Webbyt.com
Webbyt.com